środa, 3 grudnia 2014

Od przybytku...

W weekend świętowaliśmy urodziny Małego O., który skończył lat 5. Torty jadłam od wtorku, a bo to Katarzyny w pracy, a to mąż przywiózł na spróbę "czekadowy" z wiśniami, a w sobotę z Dziadkami kolejny, a w niedzielą z wujostwem to co zostało... Na słodko skromnie było, bo miałam zamiar upiec lub zrobić jakieś ciasto, ale ostatecznie skupiłam się na wymyślaniu i papugowaniu - z inspiracji Stardust - konkretów.
Tak więc na ciągłym podaniu tortowym byłam z małymi przerwami od tygodnia. Gdyby mnie przycisnąć w brzuszek, uszami wyjdzie krem ;-)

Drugi przybytek to ...

uwaga uwaga uwaga

okazało się w niedzielne przedpołudnie

 ... uwaga uwaga

że są


DWA MILUSIE.
Dwa identyczne, czarne, z białym delikatnym krawacikiem, kocurki.

Siedziałam na kanapie z młodzieżą, patrzę patrzę ... idzie Miluś. Rzuciłam hasło: "Chłopaki! Uwaga - pantera się skrada!" i do drugiego okna.
A tam!  ło matko! - już jeden siedział. I tak się okazało, że są dwa, a jeden faktycznie czmychnął od razu, zaś drugi - "nasz" Miluś przyszedł do babci.

I wygląda na to, że trzeba będzie szykować jedzonka dla obu. I to specjalnie ponieważ jest gorzej, bo Babacia pojechała i w związku z tym nie zostają nam żadne obiadowe pozostałości. Tata Obe wyjada wszystko z talerzy... :(


Na zakończenie mała anegdota z ranka. Chcę założyć czapkę Małemu, ale wziął do ręki mój beret. Już myślałam, że założy sobie na głowę więc czekam, a on pokazując na beretową antenkę:

- A czemu masz taki pępusek?

 

2 komentarze:

  1. Stooooooo laaaaaaaat stoooooooooo laaaaaaaaaat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Już wieki nie widziałam człowieka z antenką! Ani dwóch czarnych kotów naraz!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wielkie dzięki Monia :)))
    Edyta, przepraszam, ale czytając post z telefonu usunęłam Twój komentarz :( Przepraszam Cię bardzo, a zarazem dziękuję serdecznie za życzenia dla Małego :)*

    OdpowiedzUsuń

Bardzo lubię czytać komentarze, za każdym razem aż drżę z emocji: a nuż coś nowego się pojawi...

(Aczkolwkiek chamstwa nie zniese ;))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...